| Cryssa_1226 a întrebat:

Ce parere aveti de liceul Henri Coanda din Baneasa? are urmatoarele profile:mate-info, mecanica, electromecanica, deci cine vine in Coanda anul viitor? eu va recomand liceul, nu se intra cu medii foarte mari...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! E un liceu serios, merită.
Pregătiţi-vă din timp pentru examene. Citiţi multe dintre lecturile recomandate la română dacă daţi click pe http://lecturirecenzate.ro/

1 răspuns:
| Smiiilee a răspuns:

Eu vreau sa intru la Henry Coanda da imi poti spune si miee in jur de ce medie se intra la mate info
?:X:X Multumesc!