| 1Chris1 a întrebat:

Ce parere aveti de profilul electronica-automatizari? Cu ce m-ar ajuta in viitor?

2 răspunsuri:
| us3r a răspuns:

Eu am terminat acest profil. daca iti place totul va fi foate bine. poti sa te indrepti apoi la o facultate in domeniul calculatoarelor sau a electronici aplicate.totul depinde de pasiunea ta.

| SuciuFlo a răspuns:

Nu e adevarat nu e cel mai praf...si ce zic altii e chiar fain... poti iesi inginer it electronist electrician si daca te duce capu si inveti o sa ajungi departe eu acum am terminat la acest profil nu am loat bacu da am dat test pentru cunostinte si mai multe chestii si am iesit cu meserie bine nu ma tin de asta pentru ca merg afara da ai avea mult de castigat din astahappy