| ovidasmihai a întrebat:

Ce parere aveti despre autori aparuti in colectia Biblioteca Pentru Toti? Cella Serghi, Fanus Neagu, Mihail Drumes, Grigore Bajenaru, Petru Popescu, Henriette Yvonne Stahl, Octav Dessila, Octavian Paler!? nici macar in 100 cei mai mari scriitori romani editura Editura Lider, lucrare elaborata sub egida Uniunii Scriitorilor din Romania. Doar 34 de autori din 100 au fost publicatii! Deductie logica!
Vreau un raspuns?
Trimiteti prpunerile la adresa: roxana.vintila@jurnalul.ro http://bibliotecapentrutoti.ro/propuneri/ a.nastasescu@litera.ro; c.babus@litera.ro; editura. jurnalul@jurnalul.ro; redactie@curteaveche.ro;

1 răspuns:
| aliceinchains a răspuns:

Am si eu cateva carti de la bpt...imi place cella serghi, mircea eliade si mihail drumes...big grin