| DisturbeDd a întrebat:

Ce parere aveti despre cei care pun intrebarile, astepta raspunsul si dupa nu dau funda:]

Răspuns Câştigător
| Arcani a răspuns:

Pai nu dau funda doar pentru ca au deja intrebarea. Daca promiti ca dai funda trebuie sa dai.Chiar daca ti-a raspuns doar unul si ai promis funda trebuie sa-i dai.Asa e corect. Daca nu promit funda nu prea vor sa te ajute.Dar asa e corect din punctul meu de vedere!

10 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Fiecare face ce vrea, nu e mare lucru oh go on...
eu personal nu ma simt afectat daca nu am 1 amaarta de funda. bye happy

| κλάους a răspuns:

Multi sunt aici doar pentru funda!

Sunt multe intrebari, care cer un raspuns serios, si altii raspund prostii doar pentru funda.

Sau aceia care nu dau funda, poate au gasit mai multe raspunsuri castigatoare, exact ca mine, si nu au vrut sa ofenseze pe nimeni, sau sa nu aleaga unul castigator, pentru ca l-au ajutat toate (si mie mi s-a intamplat asa).

Multi sunt aici dupa funda! Mie-mi vine sa arunc PC-ul pe geam, cand vad raspunsuri de 2-3 cuvinte, si la sfarsit: "FUNDA? :3 :*"

suntserios
| suntserios a răspuns:

O parere foarte buna. omul are nevoie de ajutor la intrebare si il asteapta.

am o parere proasta de aia care spun "Funda te rog" la fiecare raspuns. Probabil ca si tu faci la fel.

| mixxjim a răspuns:

Nu toti promit funda si nici nu e obligatoriu sa dai, poate merita toti care au raspuns, cum a mai spus cinveva, sau poate nu merita niciunul, ca nu ai primit raspunsul potrivit. am observat ca de cele mai multe ori cei care promit nu dau si dau ceilalti laughing nu raspund pentru funda, daca pot sa ajut omul o fac cu placere, dar daca cineva promite funda consider ca ar trebui s-o dea, altfel pare neserios

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu sunt recunoscatori.Toti userii care au raspuns la acea intrebare au pus pentru un moment totul deoparte ca sa le raspunda lor.
Frumos ar fi sa primeasca toti voturi(asa cum dau eu).

| TiffanyღBJ a răspuns:

Nici o parere. Pe mine nu ma intereseaza fundele, asa ca mi-e egal. Nici nu stiu cate funde am primit. Eu raspund la intrebari doar ca sa ajut pe cineva, rareori raspund la intrebari de genul acesteia, doar pentru conversatie.

| AngelBoy a răspuns:

In primul rand am o parere foarte proasta despre aia care cer funda, asa cum a spus si suntserios, despre cei care pun intrebari si nu dau funda am o parere buna.

| Mâncărici a răspuns:

Daca n-ar exista asa zisul premiu:"FUNDA", probabil forumul ar fi gol deoarece toti care dau un raspuns asteapta necontenit sa primeasca funda, altfel nu s-ar jena sa mai raspunda!

| gabryelm3 a răspuns:

Nu am nici o parere, parca ar fi cine stie ce o amarata de funda.

| mat31 a răspuns:

Nu sunt seriosi! sad