| UnDeaD96 a întrebat:

Ce liceu din ploiesti vi se pare mai bun dintre:Spriu Haret, Virgil Madgearu, Victor Slavescu dau fundita daca argumentati

Răspuns Câştigător
| cnmv a răspuns:

Spiru este cel mai bun din astea...
Am multi prieteni care invata acolo si au zis ca se face carte.Profesorii sunt buni in general, unii chiar foarte exigenti.
Si Administrativul este un liceu bun in care chiar se invata, profesorii sunt destul de pregatiti si mi se pare ca exista si activitati extracurriculare.
Pana la urma depinde de tine si de asteptarile pe care le ai atunci cand iti alegi unui liceu.Iti doresc mult succes la admitere.Numai binebig grin

5 răspunsuri:
| RegalusDekaron a răspuns:

In madgearu s face carte la greu, in Spiru e circ[am amici acolo], in slavescu cam panarama de liceu

| ilydude a răspuns:

Nu sunt din Ploiesti.happy.
Dar am auzit ca liceul Spiru Haret este cel mai bun. toata lumea vrea acolo.happy.
Am vazut destule poze si arata chiar super bine, si exterior si interior.happy.
Profii sunt destul de okei.
Nu stiu prea multe sa iti zic pentru ca nu sunt de acolo.happy

Uita'te la prezentari pe youtubehappy

| canonmyhay a răspuns:

Virgil madgearu e cel mai bun

| RebbeeXd a răspuns:

Spiru Haret! Si daca dai de profesorul de matematica pe care il stiu eu de la Spiru e super. Bafta!

| jenea a răspuns:

Spiru haret