| GoBackInFuture a întrebat:

Ce parere aveti despre Colegiul National Cantemir Voda din Bucuresti? Este bun liceul? Am auzit ca sunt multi batausii pe acolo, ar trebui sa-mi fie frica? Este adevarat ca in prima saptamana se arunca cu oua in boboci? Multumesc tuturor raspunsurilor lamuritoare happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai auzit tampenii, e un liceu ok, si da, e un pic mai dur ca au profile mai ciudata, pregatesc luptatori de K1, MMA, si wrestling, asa ca ai grija, sa nu mergi in prima zi imbracat de geek, ca s-ar putea sa simti pe propria piele ce inseamna cu adevarat "Twist of faith"!

1 răspuns:
| skumpik2help a răspuns:

Nu este un liceu. destul de bun dar e ok, dar tu nu trebuie sa te oblici sa fii batausa ca ceilalti mai incearca si altele pentru ca iti va parea rau crede-ma!