| AndraEatsyourBrain a întrebat:

Heii TPU! Ce parere aveti de Colegiul National Cantemir Voda din Bucuresti? Cum vi se pare? E bun liceul? vreau cateva detalii despre el ca acum urmeaza sa ma inscriu la liceu si nu stiu. pareri? dau funda.

Răspuns Câştigător
| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Am terminat liceul ala anul trecut. Depinde ce sectie te intereseaza. Mie mi-a placut mult liceul, are tot ce ii trebuie, e renovat, profesorii sunt ok. mai sunt si exceptii dar nu le poti avea pe toate. Te invata, daca nu stii, iti explica. Sunt calculatoare bune, cantina, exista si o biblioteca chiar langa liceu, sala de sport e mare. Iti pot spune si unde poti sa chiulesti, fiecare centimetru. Spune-mi ce anume vrei sa stii si iti spun.

| AndraEatsyourBrain explică (pentru BlackheartQueen):

Pai, eu vreau la stiinte sociale, adica am media 9.24 si anul acesta la stiinte se intar cu 8.95. as avea sanse sa intru? adica, din clasa a sasea mi-a placut mult liceul.

| BlackheartQueen a răspuns (pentru AndraEatsyourBrain):

Eu am terminat intensiv informatica. Da, eu zic ca intri sigur, ai medie buna si daca ultima a fost 8.95, stai bine. Ai stiut de mult timp ce vrei. Eu m-am decis la sfarsitul clasei a 8a. Chiar n-am regretat ca am venit aici. Mi-a placut.

| AndraEatsyourBrain explică (pentru BlackheartQueen):

Multumesc muult :*

| BlackheartQueen a răspuns (pentru AndraEatsyourBrain):

N-ai pentru ce. Daca mai ai intrebari legate de liceu, te ajut. Cand ai nevoie, imi trimiti un mesaj. Mult succes. :*

| AndraEatsyourBrain explică (pentru BlackheartQueen):

Mutumesc din nou >big grin

| rubyadria a răspuns (pentru BlackheartQueen):

Si eu vreau sa aplic aici si vreau sa stiu daca e adevarata aceasta aberatie despre oua, desi eu nu cred: http://forum.portal.edu.ro/index.php?showtopic=71954

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu la aceasta categorie.

| elComandantee a răspuns:

Se face sex în toaleta şcolii sau pe terenul de sport? Dacă da, e bun. Du-te acolo.

| angel_7075 a răspuns:

Hei. si eu am terminat a8a. si vreau in Cantemir la Stiinte Sociale. tot cu media 9, 24 am terminat laughing) daca vrei sa vb. lasa-mi un id/fb

| AndraEatsyourBrain explică (pentru angel_7075):

Ti-am lasat mesaj cu Facebookul meu. :3 bine, link-ul. L-ai primit?