| andreicristi10 a întrebat:

Ce parere aveti despre examenele de anul acesta? Credeti ca vor scadea sau urca mediile de admitere?

Răspuns Câştigător
| PinkPanther001 a răspuns:

Examenele au fost usoare si s-au luat note mari.Parerea mea e ca mediile de admitere vor urca.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mediile vor rămâne cam aceleaşi, ca şi anul trecutwinking

Totuşi, mediile de admitere pot varia ( pot creşte sau scădea ) în funcţie de "concurenţă" ( media celor care vor opta pentru acest liceu )...
Chiar dacă va fi vreo scădere la unele licee/profile/specializări, media va scădea cu maxim 0, 5-1 p happy

Toate cele bune!

| Mellie00 a răspuns:

Cu siguranta vor creste, deoarece examenele au fost mai usoare fata de cele de anul trecut.