| anca_9835 a întrebat:

Ce parere aveti despre geologi si cariera in geologie?

Răspuns Câştigător
| yellowalien a răspuns:

E frumos, si din cate am inteles ai posibilitatea sa-ti gasesti un loc de munca foarte bine platit. Spre exemplu pe o platforma de foraj sau ceva de genul. Am avut o discutie cu proful meu de religie si chiar ne incuraja sa urmam facultatea de geologie.
Acum nu stiu ce sa zic, fiecare om are cate o idee, fiecare om iti recomanda cu totul altceva... Cel mai bine e sa faci ce simti si ce iti place, nu ce iti recomanda altii.
Parerea mea.

7 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Este greu sa inveti geologie si nu oricine poate. Daca vrei sa dai acolo, felicitari!

Răspuns utilizator avertizat
| Zady a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, posibil sa se merite

| Flinn a răspuns:

Pai este o cariera frumoasa si interesanta.Merita sa te faci geologwinking

| sufletranit_5626 a răspuns:

Nu prea merita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma e fain!

| Alikdary a răspuns:

Tati doar lucreaza langa geologi si mi-a spus ca geologii de la el primesc cam 25-30 de milioane pe luna ( 2500 lei ).