| MeduzaInaripata a întrebat:

Ce parere aveti despre liceul "Iulia Hasdeu" din Bucuresti din toate punctele de vedere. Cel mai detaliat si interesant raspuns primeste funda! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ionut_9568 a răspuns:

Da este un liceu foarte bun daca ai ocazia vino si tu la el si profesuri sunt foarte buni.

1 răspuns:
| Rirry a răspuns:

Acum eu ar trebui sa va intreb cum e... Ai intrat? Cum e, in principiu ma intereseaza elevii, cum sunt, chestia aia mica si importanta numita colectivitate exista? Multumesc!