| Xennofull a întrebat:

Ce parere aveti despre Liceul Militar D. C Breaza? Se merita sa intru acolo? Sunt coditii bune?

2 răspunsuri:
| AlexCrb a răspuns:

Am niste prieteni care au terminat acel liceu. Din ce mi-au povestit ei, e destul de bine acolo, distractie destul de multa. Totusi, trebuie sa iei in calcul ca e liceu militar, nu e chiar lejer.

| justme4yours a răspuns:

Este un liceu foarte bun din cate am auzit dar trebuie sa ai peste 9.20 media ca sa intri acolo deoarece vin copii din toata tara si sunt 100 de locuri pentru baieti si 20 pentru fete + ca trebuie sa mai dai niste probe scrise la matematica si romana