| Helpme1244 a întrebat:

Ce parere aveti despre Liceul Tehnologic de Electronica si Automatizari Caius Iacob din Arad? Cine imi da parerea cea mai lunga, are Funda!

1 răspuns:
| ancaval a răspuns:

Hmm, fostul CFR.

Păi depinde de tine, pe ce specializare vrei să mergi și dacă tu crezi că e de viitor. Eu zic că sunt licee mai bune decât ăsta. Și oricum, indiferent de liceu, facultatea o poți face după placul tău. Dacă ți-ai propus deja în ce domeniu să lucrezi, asta NU înseamnă că, și după terminarea liceului, rămâne valabil. Se poate să te răzgândești.