| kyttu a întrebat:

Ce parere aveti despre profilul filologie intensiv engleza? Cate ore de engleza se fac pe saptamana?

Răspuns Câştigător
| RoataSEîntoarce a răspuns:

Din cate au auzit eu nu este un profil greu mai ales daca iti place engleza si romana.O sa faci cam 4 ore pe saptamana dar daca iti place engleza mai bine mg la SNE [Stiinte Naturale Intensiv Engleza ], daca este la tine in scoala! O sa ai mai multe oportunitati pe mai departehappy Sper ca te-am ajutat! :d

2 răspunsuri:
| ammy12 a răspuns:

Este un profil destul de usor, nu ai foarte multe responsabilitati si bac-ul va fi destul de usor. In general sunt 3-4 ore depinde si cu optionalele. Oricum este unul dintre cele mai bune profile dupa parerea mea pentru ca mai departe vei avea multe usi deschisepuppy dog eyes

| c0rL a răspuns:

E bun, in jur de 3-4 ore de saptamana.