| geolovesedward a întrebat:

Cine a fost intr-a 9a la profil filologie -intensiv engleza? Cum sunt materiile? Ce parere aveti? Dati-mi detalii despre profilul asta, va rog! happy

1 răspuns:
| DianaX a răspuns:

Buna inca nu sunt la liceu da r fratele meu e p profil filologie si a trecut deja de cls a 9a intr-adevar profilul se bazeaza mai mult pe limbi straine si lb romana si cine ti-a sp ca este intensiv engleza nu pot sa il contrazic asa-i se face ff multe ore de engleza si franceza si mai ales engleza... apoi se face romana si celelalte materii mai putin cum ar fi psihologie, ff putina biologie, nu in ultimul rand se face si istorie si doar in clasa a9a se face fff putina matematica dupa aia nu se mai face delocsad tare profilu`