| Maria_Karina_1997 a întrebat:

Ce parere aveti despre profilul Stiinte-sociale?

Răspuns Câştigător
| DeatHPupp3t a răspuns:

Mi se pare interesant. de aici poti deveni avocat, psiholog etc.(dar in acest domeniu). oricum nu este ca la mate-info sau altceva. aici vei invata(dar bine inteles ca trebuie sa ai si aptitudini) sa intelegi creierul uman din punct de vedere anatomic dar si gandirea umana. mie mi se pare destul de interesant si captivanthappy

1 răspuns:
| k1fighter a răspuns:

E cel mai tare profil! Dai bacul la romana, geografie si istorie (sau asa stiam, daca nu e corect ce am scris sa ma corecteze big grin ).E un profil super!