| PussicatDolls a întrebat:

Ce parere aveti despre romanul Romeo si Julieta?
Am vazut o "parte" pe net si erau niste replici frumoase de genu`
J:"Pacatele tale sunt pe buzele mele!"
R:"Atunci da`mi inapoi pacatele!"
Alte replici mai stiti?
Multumesc frumos! happy

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

"Romeo şi Julieta" nu e un roman. Este una dintre cele mai celebre piese de teatru care s-au scris vreodată, creaţie a marelui Shahespeare. Chiar niciunul dintre repondenţi nu a ştiut acest lucru?
Dragi prieteni, oameni buni, pe ce lume trăiţi?

| monicka a răspuns:

Eu am vazut un film acum vreo 2 ani.(sau piesa de teatru.nu mai stiu) e foarte romantic.ce pot sa zic.mi-a placut

Răspuns utilizator avertizat
| didik15 a răspuns:

E foarte interesant si filmuhappymerita sa il vezi pana la final.Si cartea e foooarte interesanta si ea merita citita pakat k povestea nu se sfarseste intr-un mod fericit