| BiancaGeorgiana a întrebat:

Ce răspuns neconvențional ați oferi întrebării : Ce este o stea?

Răspuns Câştigător
| ErrorFound a răspuns:

O gaura in cer care duce in alt univers in care extraterestrii au aprins lumina la un bec urias.
Cel mai probabil:
E un singur punct pe cer dar suntem toti beti crita si vedem mai multe puncte.

1 răspuns:
| Arthur a răspuns:

Dacă este verde este rezultatul impactului unui corp solid cu alt corp solid sub formă de cap.
Stelele sunt forme exotice de viaţă pentru că : se nasc, trăiesc şi mor.