| GeorgeGange a întrebat:

Ce să fac dacă nu știu dacă am rămas corigent la o materie? Trebuie să primesc ceva de la școală?

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Normal trebuie sa stii la sfarsitul anului dar ca sa afle si parinti iti trimite o hartie acasa cu corigentele

| mudokins78 a răspuns:

Dacă nu şti ce situaţie ai la şcoală, corigent sau repetent, îţi dai interesul să afli, ducându-te la şcoală!
Şcoala nu e fancurier să te anunţe!
Asta ţine doar de interesul tău! Dacă nu îţi dai interesul să şti ceva ce te interesează despre şcoală, pe profesori sau colegi nici atât!
Succes crocodilule!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa fii anuntat la sf anului