| anonim_4396 a întrebat:

Ce se face la biologie la profilul Stiinte ale naturii? Presupun ca anatomie...sau ecologie sau asta se face doar in clasa a 8 a? Si la chimie se face chimie organica?

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Eu sunt la acest profil [ in clasa a XI-lea]. La biologie nu mai faci ecologie, doar anatomie... si cu fiecare an e mai complicat [ dar nu te speria laughing ]. Iar la chimie in clasa a 9-a se face chimie anorganica, iar in a 10-a si a 11-a chimie organica [ care e foarte frumoasa ].hee hee