| claudia_5323 a întrebat:

Ce se intampla cu elevii care nu au luat bacu` nici in a doua sesiune? Repeta clasa >: ma puteti ajutahee hee

Răspuns Câştigător
| catthshshshs a răspuns:

Nu va repeta niciunul clasa!
Vor putea sa il dea la anul sau in anii care urmeaza. Nimeni nu ii obliga sa il dea, stiu un baiat care nu l-a mai dat pentru ca nu il luase din prima.

3 răspunsuri:
| Ðεεα • ♥ a răspuns:

Bună!

Normal aşa ar fi! Dacă eu nu am luat nici coringenţa, să rămân repetentă!
Deci, dacă nu au luat a 2 a sesiune cred că da!
Dar totuşi, mai bine te-ai duce la liceu să întrebi acolo!

Baftă kiss

| mary a răspuns:

Nu... in nici un caz. mai poti sa dai bac-ul la anul, si daca nu-l iei...la anul si asa mai departe

| AlecsandraG a răspuns:

Nu...repeti bacul la anul