| Emil_1140 a întrebat:

Daca nu am luat bacu din prima sesiune, si il i-au din a doua sesiune, ma mai pot inscrie la facultate?

Răspuns Câştigător
| QueenofLove a răspuns:

Buna Emil...sunt 300.000 de locuri la facultate si 100.000 de ocupate. Daca in a doua sesiune iei bacul cu nota mare prinzi loc la facultate.Mult succes:*

3 răspunsuri:
| yhsay a răspuns:

Da, te poti inscrie, multe facultati au sesiunea de inscriere si admitere in septembrie. Din pacate insa, este foarte probabil sa nu intrii pe locurile finantate la buget dar depinde de facultate - cat e de populara happy Bafta multa!

| BlackPrincessCat a răspuns:

Da sigur ca da! Nu este nimic daca nu l-ai luat, daca copiai nu mai puteai da iarasi bacul si nu te primea la facultate. Chiar ieri am pus aceeasi intrebare unei persoane.Nu, nu am picat la bac, dar nici nu l-am dat laughing. Mai am cativa ani pana la bac.
Sper ca te-am ajutat! fundita?

| Emil_1140 explică:

Multumesc frumos !