| Sachabella a întrebat:

Ce se întâmplă dacă îți pui direct cercei de aur fără să-ți pui ce-i medicinali?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nimic. Mii de ani s-au pus cercei fara cei medicinali si n-a murit nimeni. Doar atentie la igena si dezinfectie!

| Lioana a răspuns:

Nu se intampla nimic. Aurul e un material bun pentru asa ceva. Trebuie doar sa-i lasi sa stea putin in spirt inainte de a-i pune.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Daca cerceii de aur au fost bine sterilizati si gaura s-a facut tot cu un instrument steril nu se va intampla nimic. Asa se proceda inainte de aparitia cerceilor medicinali.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa se intample? Cred ca te transforma si pe tine in aur. laughing glumesc.