| anonim_4396 a întrebat:

De unde imi pot cumpara cercei medicinali?

7 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Poti sa-ti cumperi de aici: http://www.idactual.xnet.ro/v1/medicinali.htm
Adresa unde este situat magazinul o gasesti la contact.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

De la bijuterii.

| Jonsdottir a răspuns:

De la magajinele de bijuterii, cerceii medicinali sunt din titan sau din inox chirurgical. poti sa ii cumperi si de la un salon de tatuaje&piercinguri

| Andreeagen a răspuns:

Bijuterii sau de unde ingaure aia urechile acolo gasesti cel mai sigurhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum arata?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din farmacii nu se poate?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am incercat eu la farmacii. si mi s-a spus ca nu se tine asa ceva in farmacii
Am intrebat si la mai multe magazine cu bijuterii, insa si acolo mi s-a spus ca nu se tine asa ceva