| UnuCari a întrebat:

Ce se intampla daca mi-am pierdut manualul la Limba Romana? Sunt in clasa a VI-a

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ii spui dirigintelui si iti spune cati bani trebuie sa platesti pentru inlocuirea lui. Sau cred ca poti sa mergi sa cumperi direct altul de la librarie.

| Claxon987 a răspuns:

Cere alt manual dirigintelui, nu se intampla nimic, doar sa nu devina o obisnuinta, trebuie sa fii mai responsabil. Oricum mai e putin si se termina anul scolar, dar nu te pune sa il platesti daca asta te gandeai