| ellyd a întrebat:

Pot gasi online manualul de clasa a 7-a de limba romana de la humanitas? Si ce se stie de manualele electronice, cand vor fi introduse?

Răspuns Câştigător
| Anca2999 a răspuns:

Http://www.libhumanitas.ro/......-2011.html Ca si pret..in rets presupun ca-n librarii, nu prea cred ca il lasa online ..trebuie sa faca si ei profit din ceva:D daca nu din banii elevilor atunci din ce? Cat despre manualele electronice auzisem niste vorbe ca prin clasa a 9-a incepand de anul viitor... Funda? :D

2 răspunsuri:
| raducu1205 a răspuns:

Uite aici manualul humanita-s de a 7-a pe care il cauti tu http://www.libhumanitas.ro/......2011.html, despre manualele elctronice nu prea se stie nimic. Funda? Pa Pa! Nu-mai bine

| David_Emanuel_1994 a răspuns:

Cauta pe net