| xxstarlight a întrebat:

Ce siteuri cu rucsacuri stiti? Sau modele. Nu am idei, si chiar vreau sa mi-l schimb.Pana in 100 de lei? (Nu stiu daca se potriveste categoria)

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asos.com
boohoo.com

| Laurenam a răspuns:

Am avut trakker nxg Carryall... excelenta dar cam mica pentru ce aveam eu nevoie.
Mi-am luat Fox Royale Carryall Large, ceva mai scumpa dar merita toti banii!
Sa fii foarte atent la dimensiuni! Cel mai bine te duci cu cm si le masori la magazin sau ii rogi pe dansii sa faca acest lucru.

| Laurenam a răspuns:

Ești în căutarea unui rucsac sau unei genți pentru serviciu sau universitate? https://joolar.ro/produse/femei/rucsacuri-dama/ este website-ul ce te va ajuta să îți găsești geanta potrivita într-un timp foarte scurt. Folosesc acest website de foarte mult timp, și sunt foarte mulțumit de calitatea genților și de prețul acestora. Prețurile sunt foarte convenabile, iar produsul nu te va dezamăgi. Recomand acest website cu toată încrederea. Deasemenea poți procura rucsacuri sport, waterproof sau genți pentru școala, serviciu sau universitate, iar deservirea este de înaltă calitate.

| Euhelphelp a răspuns:

Bună! Nu sunt tocmai un expert în materie de ghiozdane dar îți recomand cu căldură un ghiozdan ergonomic! De ce ergonomic? Ghiozdanul ergonomic este potrivit pentru copiii și adolescenții de toate vârstele care se confruntă sau nu cu probleme în zona spatelui datorită greutății pe care o poarta pe umeri zi de zi în drumul lor către școala! Acest ghiozdan are la spate un burete întărit special confecționat care permite trecerea aerului prin el, se mulează pe coloană și te ajută să o menții în poziție dreaptă pe când un ghiozdan obișnuit îți trange coloana în spate, în timp poți dezvolta o cifoză sau o cocoașă de toată frumusețea. Ghiozdanul ergonomic pe lângă spatele întărit cu burete special confecționat mai are si o curea pe care o legi la zona pieptului care te ajuta de asemenea sa menții o poziție corecta a coloanei. Ghiozdanul obișnuit nu distribuie greutatea cărților uniform pe ambii umeri dar ghiozdanul ergonomic o distribuie! Eu mi-am comandat zilele trecute un ghiozdan ergonomic de pe eMAG brand-ul cel mai bun de ghiozdane ergonomice este Herlitz (este 100% ergonomic). Apropo, eu sunt la liceu in clasa a X-a, deci este potrivit atat pentru liceu cât și pentru generală/școala primară. Pe acesta l-am comandat eu : https://www.emag.ro/......DHLFRKBBM/ și aștept cu nerăbdare să sosească curierul cu el. Am mai avut un ghiozdan ergonomic în clasele I-IV și mi-au depășit așteptările! Deosebite de bune pentru spate (pentru sănătate într-un cuvânt) și am zis să revin la unul ergonomic :) have a nice day!