| Bia_6294 a întrebat:

Ce siteuri exista unde pot sa aflu ce IQ am? Fundita la cele mai bune.

Răspuns Câştigător
| F_5241 a răspuns:

Uite aici un test online;)

http://www.clopotel.ro/funny/teste/Teste_cultura_generala/IQ_Mini_Test-105

Dai pe,, incepe testul'', raspunzi la niste intrebari si la sfarsit vei primii raspunsul

Succes!

5 răspunsuri:
| AndreeaCdr a răspuns:

Intra pe teste.haioase.ro si in stanga vei vedea multe categorii si da pe teste inteligente si apoi iti vor aparea niste teste...vei vedea un test care scrie IQ, apoi da pe el. BAFTA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe teste clopotel sunt diverse teste cauta acolo.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai fundita?
Nu mai ai nevoie de site-uri, iti zic eu sigur ca ai foarte mic IQ-ul, nu stiu de ce am un feeling ca o sa-ti dea cu minus...

| @ll3xXx@NdR@ :x a răspuns:

Cauti pe google teste de inteligenta. o sa ai de ales... ori ca iti dau siteuri ori ca ai sa cauti pe google tot aia e ...nu gasesti altfel decat daca il faci la psiholog.BAFTA!

| larisuta a răspuns:

Dai pe google, si scrie " ce IQam" si ai acolo multe variante sper ca te-am ajutat