| Dracula89 a întrebat:

Care sunt cele mai bune siteuri care platesc pentru clickuri? happy

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Niciunul, toate te pun sa dai mii de click uri pentru cativa $ pe an, nu e nicio afacere, doar pierdere de timp

2 răspunsuri:
| Gamez618 a răspuns:

Salut!
Cel mai bun pentru mine e ClixSense, pentru că pe lângă reclamele obișnuite plătește și pentru completarea de sondaje (0.5-3$), care apar din ce în ce mai des în România. Eu am primit 3 plăți de la ei până acum, de vreo 25$ în total. Te poți înscrie aici (http://csl.ink/11tT) dacă vrei să devii referralul meu :)
Alte PTC-uri nu prea pot recomanda, pentru că din click-uri în general se primește prea puțin. Pentru a face bani din PTC-uri ori strângi mulți referrali direcți ori investești cu cap în închiriat de referrali pe site-uri noi (pentru că cele vechi fură la asta). Găsești liste de PTC-uri pe ptcku.info și monptc.com.
Dacă vrei te poți înscrie pe clubptc.net, un forum românesc despre bani pe net, unde poți citi și despre alte metode; sunt și eu acolo de aproape un an :D

| Violleta2022 a răspuns (pentru Gamez618):

Si 3 plati insumand toate $25 de dolari ti se pare ok tie? Cate luni ai muncit pentru banii astia?