| anonim_4396 a întrebat:

Ce specii de plante traiesc in egipt in afara de lotus, palmieri, papirus, leandru? pe acolo in delta nilului da ziceti-mi voi nu vreau linkuri
dar animale, aici puteti sa mi le spuneti pe toate
pa, va iubesc si multumesc

Răspuns Câştigător
| Black_Cherry a răspuns:

Din cate stiu eu in deserturile de pe acolo se gasesc si cactusi.
in delta nilului se gasesc crocodili, hipopotami, gasca si sobolanul de nil

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ola am gasit un site foarte tare care m-a ajutat, nu stiu unde ai fost pana acum daca aveti vreodata nevoie de detalii accesati http://www.invia.ro/
daca nu era site ul asta...
mersi de straduinta