| ank a întrebat:

Ce spuneti? Relatii internationale si studii europene sau Stiinte politice? in cadrul Universitatii Bucuresti?

3 răspunsuri:
| Alexandru a răspuns:

Prima varianta! Suna mai atractiv si-ti da mai multe perspective. "Stiinte politice" te duce cu gandul la mizeriile din viata politica romaneasca iar "studii europene" cu siguranta suna muuuuult mai bine si mai promitator.Din punctul meu de vedere alegerea cea mai inspirata ar fi prima varianta. Succes! happy

Răspuns utilizator avertizat
| Maddaaaaaa a răspuns:

Relatii internationale si studii europene big grin