| emma_8868 a întrebat:

Ce stiti despre participarea lui Ion Iliescu la revolutie?

Răspuns Câştigător
| Flaviius87 a răspuns:

El este si acum comunist! a participat la revolutie doar de ochii lumii si de ce nu pentru postul de presedinte pe care l-a ocupat imediat dupa revolutie!

1 răspuns:
| nutepriveste21 a răspuns:

Despre participarea la revolutie nimic. Despre ce-a la lovitura de stat de dupa, multe. Nu vreau sa te dezamagesc dar cred ca ar trebui sa cauti ce te intereseaza prin alta parte. Aici pe cei mai multi ii intereseaza jocuri, sex, linkuri, conturi, cum sa faca bani fara sa munceasca, etc. Sau poate ma contrazice cineva? Sa vedem!