| Krina a întrebat:

Ce talente deosebite ai?
Intrebarea face referire la : arta (muzica, pictura, sculptura...)... sau alte lucruri care va scot din tipare happy

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu scriu poezii. De fapt am scris o vreme indelungata, acum am lasat-o mai moale.

14 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Cred ca am fost ocolit de talente...(banuiesc ca erau in concediu cand m-am nascut)rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor
Stiu o persoana cu mult talent, doamna Magda Ciumac care afirma: ''Vrei talent? ...Na talent!''(in timp ce se urca pe masa sa danseze). rolling on the floor rolling on the floor

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La cantat, dar mai incet sa nu sperii vecinii, dar la cheltuit bani sunt...AS...

daniela
| daniela a răspuns:

Eu nu am talente artistice, sunt o fire mai practica, am ceva talete culinare

| gabrielutzu a răspuns:

Din pacate astfel de talente sunt din ce in ce ai rare in ziua de astazi,"talentele" la moda sunt altele, la rang de cinste fiind "talentul" de a sti sa profiti cat mai mult de cel de langa tine si "talentul" de a sti sa iesi totdeauna in fata celorlanti, chiar daca asta inseamna a da coate si genunchi.

lolita
| lolita a răspuns:

Pictura si cheltuirea banilor happy asta e o arta. nu? happy

| DenissaDeea a răspuns:

Da, de foarte mica am fost descoperita cu un talent inascut la pictura/la varsta de 12 ani am fost ceruta de catre campioana care pe vremea mea ocupa locul doi ea pe tara/dar parintii nu mau lasat, eu ne putind sa decid, eram doar un copil! si acum imi pare rau!

| Paula a răspuns:

Imaginatie, stiu sa mint, sa ma prefac. Si lucrez la domeniul " LOGICA "

| Adry a răspuns:

Imaginatia si dexteritatea ma face sa fiu bun grafician insa asta nu inseamna talent. Eu sunt de parere ca nu exista talente ci numai prin munca poti fii bun la ceva.
M-am amuzat teribil cand am citit "talentele" de mai sus : talente culinarehee hee, cheltuirea banilor laughing, sa mint, sa ma prefac.
Eu stiu sa merg pe bicicleta, sa beau apa, se pune?

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Ma pricep la cantat, dar nimeni nu ma asculta crying

| Ella_6365 a răspuns:

Pai cant si ceilalti zic ca ma pricep, acum nu stiu ce sa cred laughing scriu versuri si... ma pricep la memorie vizuala laughing

| prettyodd a răspuns:

Sunt talentata la desen (in special portrete, flori si haine) si scriu proza. Mi-ar placea insa sa invat la chitara. Poate as fi urmatoarea Slash :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult la lucru manual as zice-patchwork, decoupage, fotografie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptr mine orice reusita este 90% munca iar restul talent.am ales calea sabiei calea vechilor samurai care inseamna, inainte de ce inteleg oamenii, cultura filozofiei zen a codului bushido si achinei in general

| alexandraalexxa a răspuns:

Da...cred ca am un talent deosebit de a desena, picta.