| AvalohAlyn a întrebat:

Ce va place să studiați/citiți în timpul liber?
Mie enciclopedii și cărți despre Sănătate,Corp Uman, Nutritie și puțin religie și motivațional.
Voua?

5 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Citesc în special epic fantasy și psihologie. Studiez penetration testing (Kali Linux, nmap și metasploit în special), networking și programare (Python și C++)

| minrest a răspuns:

Istorie, Economie, Vechiul Testament, Psihiatrie, Literatura Engleza. Si altele.

| Delilahhh a răspuns:

Romane, carti scrise de autori straini. Ca sa descoper cat mai multe culturi si mentalitati.

| uchihasasuke09 a răspuns:

@FaraNume1245 de unde inveti programare si cat timp pe zi?

| uchihasasuke09 a răspuns:

Citesc in general despre metode de dezvoltare fizica si intelectuala si ascult muzica.