| anonim_4396 a întrebat:

Ce viitor am in Romania?

9 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Depinde cum iti construiesti viitorul.

| benny a răspuns:

Nu ai viitor in Romania

| elenutza27 a răspuns:

Pai daca e sa iti spun eu. nu unul prea fantastic.Dar nu stiu.Nu prezic viitorul. :* Funda?

| Ancutsa a răspuns:

Buna! :*
Nu, nu ai un viitor foarte bun in Romania, nimeni nu imi va putea schimba parerea. Eu m-am lamurit si am vazut diferenta dintre Germania si tara noastra. Pacat. dar nu se poate in unele cazuri, nici trai...
Ar fi o tara mai buna din toate punctele pozitive de vedere daca cei ce o conduc nu s-ar gandi atat de mult la ei si s-ar gadi si la traiul oamenilor de rand care asteapta ca ei sa faca ceva!

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Ai auzit de cea mai veche meserie din lume big grin din pacate si aceasta va da faliment curand laughing

| sunrise a răspuns:

La acelasi lucru ma gandeam si eu cu 5 min inainte sa vad intrebarea ta.adevarul e ca dk nu ai bani, sprijin si relatii nu ai nici un viitor.sau pur si simplu sa te multumesti cu putin.Eu sunt in strainatate de cativa ani.dar as prefera sa fiu acasa, cu familia crying

| euniky a răspuns:

Nici unul straight face stau in Italia si ori cat de mult imi lipsesc prieteni eu nu mai vreau sa vad Romania!

| Annamaria_6326 a răspuns:

Depinde cat de destept esti.

| 50cent_7123 a răspuns:

Unu de ***laughing)