| floryy a întrebat:

Ce ziceti e greu in clasa a 10-a? Sunt la mate-info...

3 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Daca ai de gand sa muncesti pentru note o sa le obtii usor. daca iti propui sa o lasi balta si sa nu mai inveti o sa ti se para foarte greu. e alegerea ta. daca vrei note mari, invata.citeste o cartewinking

| pinky_2290 a răspuns:

Si eu la fel. Daca a fost greu intr-a 9-a, asteapta sa vezi ce-o sa fie intr-a 10-a laughing

| AlndChocolate a răspuns:

Daca te pricepi si ai trecut cu bine clasa a9a poate iti va parea usor.
daca n-ai invatat nimic...cred ca ar trebui sa iti fie putin teama ca va fi mai greu