| Stef889 a întrebat:

Ceau! Cum se procedează cu cererile pentru Campina? Le completez direct de pe laptop/telefon si dupa le scanez? Sau le scot la imprimantă si le completez? Ma poate ajuta cineva cu cateva informații? Cum ați procedat?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Le scoti la imprimanta, le completezi manul si spoi le rescanezi si le trimiti.

| sierra1 a răspuns:

~Cum se procedează cu cererile pentru Campina?~

ce se întâmplă acolo, la Campina?

| Taetae58 a răspuns:

Eu de exemplu pentru academia de politie am urmarit site ul ipj-ului si am scos toate foile la imprimanta doar cv-ul trebuia completat si abia apoi scos la imprimanta iar autobiografia de mână..nu stiu daca si la agenti se cere autobiografie sau nu dar majoritatea scoase la imprimanta