| jumbobadboy a întrebat:

Ceau TPU, am o intrebare care sunt cele 15 (sau 10)licee matematica-informatica Timisoara in ordinea mediilor, limba de predare romana.
Ofer funda+vot!

Răspuns Câştigător
| Igama a răspuns:

Timis Timisoara LICEUL PEDAGOGIC "CARMEN SYLVA" TIMISOARA Real Matematica-Informatica 8.83
Timis Timisoara LICEUL "GRIGORE MOISIL" TIMISOARA Real Matematica-Informatica 8.75
Timis Timisoara COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA Real Matematica-Informatica 8.63
Timis Timisoara COLEGIUL NATIONAL "C. DIACONOVICI LOGA"TIMISOARA Real Matematica-Informatica 8.50
Timis Timisoara COLEGIUL NATIONAL "ANA ASLAN" TIMISOARA Real Matematica-Informatica 8.37
Timis Timisoara LICEUL TEORETIC "J.L.CALDERON" TIMISOARA Real Matematica-Informatica 8.12