| astrid_2414 a întrebat:

Cei care ati dat astazi proba orala la romana Bac, cum a fost? Ati trecut?

6 răspunsuri:
| stefan22 a răspuns:

Vorbim miercuri dupa amiazalaughing

| auroraa a răspuns:

Da, a fost cam greu, am avut emotii maari, dar am reusit happy sunt foarte fericita

| irbis a răspuns:

A fost foarte usor si a trecut de parca nu ar fi fost nimic.

| Alunuca a răspuns:

Rezultate se afiseaza la sfarsitul sesiunii. Adica in 3 zile.tongue

| andra_7622 a răspuns:

Toată lumea trece.eu am auzit că e mai uşor decât in variante. oricum vedem şi noi mâine.

| astrid_2414 explică:

Si eu tot maine dau.si am vazut cam ce se da, si sper ca va fi okay pentru toti. Mult succes!