| Losnams a întrebat:

Cei care ati dat bacul la M1 pe profilul mate info cum a fost?

1 răspuns:
| TheCrusader a răspuns:

O gluma. L-am terminat intr-o ora si am luat nota aproape maxima.(9.90 daca chiar te intereseaza). Depinde cum ai invatat sa gandesti. Daca te-ai invatat prost, o sa ti se para greu. Daca te-ai invatat bine o sa realizeri ca mai toti cei care se plang ca bacul la matematica sunt niste puturosi sau (ca sa nu generalizez) nu au avut un profesor pe placul lor si nici nu au vrut sa se apuce sa invete singuri, ci imediat decid sa arunce banii pe pregatiri.