| MaDaaLiNaaa a întrebat:

La profilul mate-info, la ce materii se da bacul in clasa a 12-a?

Răspuns Câştigător
| TheSilent a răspuns:

Momentan eu o sa dau la:
-Romana
-Matematica
-Biologie, Chimie, Fizica, Informatica la alegere una...
-si eu o sa mai dau niste competente ceva la engleza, ca sunt bilingv dar pentru mate-info simplu cred ca doar optiunile de mai sus.
Sa ai bafta in orice caz!hee hee

5 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Mate/romana/engleza si 2 probe la alegere parca. Din astea info/bio/fizica/chimie/economie/istorie/geografie. Eposibil sa se mai schimbe ca acum multe facultati or sa introduca examen de admitere.

| victorandrei a răspuns:

Depinde ce clasa esti si cati ministri vor mai fihee hee

| Cristyan99 a răspuns:

Se da la: Matematica, Romana, FIzica....ca la celelalte happy

| MaDaaLiNaaa explică:

Sunt intr-o clasa de mate-info. La ce materii se da bacul?

| MaDaaLiNaaa explică:

Multumesc mult.