| Marian1111 a întrebat:

Cei care sunteti la colegiul national "Ion Creanga" din Bucuresti, puteti sa imi spuneti cum este acolo din toate punctele de vedere?
Dau funda pentru cele mai multe si cele mai bune informatii, multumesc!

1 răspuns:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Buna
Initial,am vrut sa pun liceul Ion Creanga din Bucuresti printre primele optiuni insa nu am auzit lucruri prea ok despre el.
Desi pe net, marea majoritate a parerilor sunt pareri bune se spune ca, desi acest liceu este in apropierea sectiei de politie, acestia[politistii] nu fac fata elevilor.
Sunt multi rromi, drogati care iti fura ghiozdanele din mers.Cat despre invatat, este un liceu 'bun" doar cu numele pentru ca acolo nu se invata nimic.
O vecina a verisoarei mele a terminat acolo 12 clase si a zis ca este un infern. Daca acum 4 ani a fost un infern acum ce mai este?
Bafta!