| 13DoXy13 a întrebat:

Cei care te critica nu vor decat sa te schimbe… pentru ca vad in tine ceea ce ei nu au sa fie niciodata!

ce credeti? adevarat?

Răspuns Câştigător
| tanytaniutze a răspuns:

Din punctul meu da...si nu prea, deoarece unele persoane fac asta pentru a iti fie tie bine iar ceilalti doar pentru ati face rau:XX

2 răspunsuri:
| Himera a răspuns:

Cred ca e adevarat pentru ca criticile oamenilor, de obicei, nu sunt aduse cu intentii bune, nu sunt constructive. Sunt ghionturi gratuite date cand ii roade invidia, doar ca sa nu aiba senzatia ca stau degeaba.

| romario97 a răspuns:

Adevarat 100%
funda?