| Kidd_2736 a întrebat:

Ceva carti interesante in genul jurnalelor vampirilor, twilight, tunele.etc

Răspuns Câştigător
| hiigee a răspuns:

Casa noptii - Semnul, tradarea, aleasa, infruntarea etc.[ acestea sunt cateva ditnre volume]
sunt super, m-au impresionat enorm.sunt cartile mele favorite

5 răspunsuri:
| alyna a răspuns:

Ceva in genul sunt si seriile:
-Casa Noptii de P. C. Kast-Kristen
-Academia Vampirilor de Richelle Mead
-Harry Potter de J.K.Rowling

| renteamarius38 a răspuns:

Secretul Vraciului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Academia vampirilor cele 6 vol(preferata mea)
Gazda -Stephenie Meyer
Nu plange sunb clar de luna-Heather Davis
Bestia-Alex Flinn
mie mi-au placut toate

| CrissDot a răspuns:

Ia Casa noptii:semnul, tradarea, aleasa, infruntarea si mai sunt, dar mai e si cartea Academia Vampirilor care e mult mai tare decat Casa Noptii ea are vreo 6-7 volme da nu ma insel... iale peastea sunt foarte tarihappy

| deea12 a răspuns:

Sange albastru, Casa noptii, Academia vampirilor, Vampirii din Morganville, Damnare, Ingerul noptii,
Cronicile Wardstone, Fascinatie, Nu plange sub cla de luna, Fortele raului absolut, Septimus Heap, Evermore, Jocurile foamei.
http://d3sprecarti.wordpress.com/