| anonim_4396 a întrebat:

Cica daca te duci la liceele de prin centrul Bucurestiului, acolo e viata. O fi sau nu adevarat?! :-s

Răspuns Câştigător
| ellene a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin "viata"...cred ca ar fi viata pentru fata din poza, judecand doar dupa cum e imbracata...mai bine ar fi daca v-ati orienta dupa un liceu unde se face carte, nu unde e "viata".

13 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Daca iti place chiulu si ai bistari... da

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Fals...si stiu bine asta.straight face

| Flav a răspuns:

Cica daca iti spune cineva ca esti pitipoanca renegi fiindca n-ai cum sa-ti dai seama de asta si-l si injuri. Rabdare, nu ma refer la tine, vorbesc si eu ashea la general. Ba nu, nu pot sa ma abtin. Te rog, nu ma injura de mama!
Du-te tu la liceele alea, in 2-3 ani o sa circuli prin Bmw.-urile baietilor si-o sa fii cunoscuta peste tot. Nu e un lucru rau daca stau bine si ma gandesc. Vorba ta: ''ai cu ce''. Sper ca te refereai numai la fizic.

| Marii a răspuns:

E viata, normal, ca daca nu era viata inseamna ca acolo este morga. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamneeee. a venit sfarsitul lumii.si a scapat doar centrul capitalei? ma gandeam eu ca tot aia cu pile scapa.pai la revedere mai cadavrelor. daca nu ati venit din timp in centru, sa va salvati.

| EUSIATIT a răspuns:

Nu stiu ce vrei de fapt ...bine vorba vine ca nu stiu la ce te referi .dar...viata ne,, viata ce dorestio sa ajungi om in viata sau sa faci centura... scuze dar gindul vostru este numai la... distractie si nu mai sp ce,,,,,

| razispeed a răspuns:

Fosta mea era in Magearu (capatul strazii dorobani), din spusele ei era prea viata, dar acolo sunt multe fete putini baieti, si aia fatalai, dar cafenelele dorobantiului sunt la 3 minute, deci ai ce si unde agata. ti am dat o idee sa stii unde te orintezi

| Alex >D a răspuns:

@razispeed ma reorientez in ceea ce priveste liceul la care voi merge rolling on the floor)

mira
| mira a răspuns:

Viata este si in desert.

cami
| cami a răspuns:

Viata? Ce treaba ai tu cu "viata de acolo" mergi sa inveti don'soara, lasa distractia, de-aia e si in vacanta.

| rey a răspuns:

Nu sunt din Buc. Dar am auzit multe mituri, am plecat la liceu meu, ca acolo cica era un liceu violent, cu absenteism in floare... Cand am ajuns nici de batut nu aveam cu cine sa ma bat, nici de plecat de la ore pana nu am devenit seful clasei. Se zicea ca si la fete ai acces usor...etc. Un lucru ireal, trebuie sa,, lucrezi'' intens si 3 zile ca sa agheti ceva...
Si mai stiu multe licee despre care se spun la fel si inauntru e o alta realitate.
E plin de mituri, de campanii pe interes. De exemplu la un liceu unde vor sa intre cei destepti se spune ca e strict, chiar daca nu e, intr-un liceu cu foarte multe locuri din care vrea sa se scoata multi bani se spune ca e rebeliune desi nu e.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai viata ca-n baie? N-ai sa gasesti...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doh logic. in centru se aduna lumea buna & cafenelele/restaurantele/magazinele cu preturi indecente