| BaDrihanna a întrebat:

Cine a dat teza la geografie anul asta poate sa imi spuna ce a primit in teza? dau funda

1 răspuns:
| AndreiutzaDeiutza a răspuns:

Depinde si de profesoara ce iti da dar mie mi-a dat din relief tot! Adica sa completez spatiile libere,sa aleg varianta corecta,sa spun despre o grupa adica s-o caracterizezi(adica sa spui limitele altitudinile maxime, diviziuni, etc) sa identifici pe harta grupele masive de relief si ca-m atat mai mult iti da din relief.Bafta!