| anonim_4396 a întrebat:

Cine are cauza de cunostiinta asupra unor universitati din strainatate unde poti face un master in domeniul juridic?!

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Esti intr-adevar pierduta! --- ce exprimare este aceasta : "Cine are cauza de cunostiinta asupra unor universitati "? Cum vrei sa devii jurist cu o astfel de exprimare?--- asta, daca las la o parte greseala de ortografie( "cunostiinta" scris cu doi "i"!).
Cred ca, dupa prima sesiune de examene a anului intai-drept iti vei da seama ca mustruluiala mea este de buna credinta. Numai bine!