| NimeniAlta a întrebat:

Cine are culegere la fizica de clasa a 9a? Vreau niste enunturi din ea. Sa-mi spuneti si editura. happy

4 răspunsuri:
| alexutzu00791 a răspuns:

Bac?

| Luori a răspuns:

Eu. cred ca am thinking:d

editurathinking :
RADICAL
[este albastra. ]
Daca este aceea care iti trebuie, imi dai msj ca nu prea mai apuc sa ma uit inapoi la intrebarea astahee hee
:**

| Elz a răspuns:

Buna.eu am 3 culegeri de fizica pentru cls a9-a. Una este de la editura Tamar, a doua de la editura APH(un nivel mai ridicat de probleme), iar cea de-a treia este de la editura Teora. Daca te intereseaza imi spui si o sa iti dau si enunturile de care ai nevoie.

| Elz a răspuns:

Cum Bac amibotea?!
scrie clar cls a 9-a... poate ca va avea nevoie si de culegeri de fizica pentru bac. dar asta se va intampla peste 3 ani!