| Anailyn a întrebat:

Cine are status-uri de pus p facebook? De viata, de dragoste, orice dar noi si frumoase, ofer funda[scuze categoria]

Răspuns Câştigător
| surpriza a răspuns:

Imi spun : "Nu-mi pasa!" cand poate ma doare, inima-mi plange dar eu rad mai tare

Numai sunt Copilul cu slabiciuni de alta. data acum sunt slabiciunea atora!

uita`te atent nu insistent priveste dar nu aTinge tE poate respingelove struck

Vorbe Spuse`n Vant...Cuvinte Irosite.Au Fost Doar Abureli...Dar Le Voi Tine Minte!
sper sa te ajute:*

3 răspunsuri:
| Marius151 a răspuns:

Cele mai noi statusuri sunt cele pe care le vei scrie tu. Nu mai lasa pe alti sa decida ce sa pui pe fb, pune ceva original, be creative.

| surpriza a răspuns:

Multumesc pentru fundita:*

| uffye a răspuns:

Este o aplicatie interesanta pe Facebook, numita Status Shuffle. Gasesti statusuri interesante, pe categorii;) http://apps.facebook.com/status-shuffle