| AvalohAlyn a întrebat:

Cine cunoaște, sa îmi spună va rog frumos și mie va rog unde pot face și eu cursuri online sau fata în fata, nu contează, care au valoare pur informativă și nu de calificare.Adica sa faci cursul doar pentru tine, pentru a afla informații noi.
Cum sunt cele la Sola Scriptura dar as vrea sa fie nereligioase.
Există așa ceva?
De exemplu curs de nutriție, de educație pentru sănătate, cultura generala etc.
Am terminat liceul și sunt pensionat temporar medical și nu am ce face cu timpul meu liber și nici nu pot munci sau sa am o meserie momentan, pe o durată de 2-3 ani.
Deci știți unde poți să faci cursuri informative, recreative, pur în scop personal și informative de genul?
Sau dacă există site-uri de genul.

1 răspuns:
| Celcestietot a răspuns:

Uită-te la videoclipurile de pe YT care prezintă informații de pus la cultura generală.