| andrey619 a întrebat:

Cine e idiotu' ala care a inventat biologia (botanica)

5 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Charles Darwin?

| alexmircescu13 a răspuns:

Nu te mai duce la scoala, ca-s toti idioti, tu esti unicul geniu. Incearca la sapat santuri, acolo nu sunt idioti, ai sa te simti printre ai tai.

| Holocaust a răspuns:

Ce fraier eşti, puştiule...Botanica e cea mai uşoară. Dacă ai o aşa lene în tine încă dintr-a 5-a e trist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Dragă Andrei, poate că nu ai reusit să te apropii de biologie dintr-o cauză sau alta, dar crede-mă că științele biologice sunt cele mai frumoase dintre științe și îmi pare foarte rău că gândești așa. Bănuiesc că ai greutăți și cred că știu și care sunt, nu ești primul. Deocamdata am un singur sfat: când citești lecția, caută în dicționar fiecare cuvânt pe care nu îl înțelegi, fie în DEX, dacă îl ai, fie în WEBDEX, online. Dacă ai să înțelegi totul, o să ți se pară mai frumoasă. Dacă te interesează și alte sfaturi scrie-mi!
Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/ și pe http://lecturi-scolare.blogspot.com/ Îți vor folosi!

| MANIU a răspuns:

Domnul/Doaman de biologielaughing